Elfradent

Zespół

Najważniejszy jest...

Zgrany zespół

„Sami możemy zrobić niewiele, razem tak dużo.” - H. Keller

Elżbieta Frąszczak-Doleża - Lek. stomatolog

Lek. stomatolog

Elżbieta Frąszczak-Doleża

W zawodzie pracuje od 29 lat. Absolwentka Akademii Medycznej we Wrocławiu. W 1995 r. zdała egzamin specjalizacyjny I stopnia ze stomatologii ogólnej. W 1999 r. uzyskała tytuł specjalisty II stopnia protetyki stomatologicznej. Cały czas rozwija swoje pasje i doskonali swój warsztat w zakresie stomatologii. Aktywny członek Stowarzyszeń Implantologicznych PSI, DGOI, ICOI. Największą pasją jest stomatologia. W wolnym czasie jeździ na nartach.

Marianna Dziewięcka - Asystentka stomatologiczna

Asystentka stomatologiczna

Marianna Dziewięcka

W zawodzie pracuje od dwóch lat. Absolwentka Policealnej Szkoły ,,Kadra" we Wrocławiu oraz Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu (licencjat). Swoje zadania wykonuje z dużą precyzją i zaangażowaniem. Interesuje się skokami narciarskimi. W wolnym czasie gotuje.

Anita Łogiewa - Rejestratorka medyczna

Rejestratorka medyczna

Anita Łogiewa

W Elfradent pracuje od października 2022r. i zajmuje się umawianiem Pacjentów. Swoją pracę zawsze wykonuje z pełnym zaangażowaniem. Pacjentów w Elfradent wita pięknym uśmiechem. W wolnym czasie czyta kryminały. Interesuje się się wizażem.

Paulina Moderacka - Higienistka stomatologiczna

Higienistka stomatologiczna

Paulina Moderacka

W zawodzie pracuje od 6 lat. Absolwentka Policealnej Szkoły Medycznej we Wrocławiu. Pracę w Elfradent rozpoczęła 2 lata temu. Wykonuje zabiegi higienizacji oraz wybielania. Swoje zadania wykonuje z dużą precyzją i zaangażowaniem. Interesuje się kinem i uprawą roślin domowych. W wolnym czasie zajmuje się akwarystyką.

Aleksandra Wysocka - Asystentka stomatologiczna

Asystentka stomatologiczna

Aleksandra Wysocka

Ukończyła Szkołę Medyczną we Wrocławiu. Z wykształcenia jest technikiem dentystycznym. W zawodzie pracuje od ponad 4 lat. Asystentka stomatologiczna to bardzo ważna osoba podczas zabiegów stomatologicznych. Asystentka stomatologiczna, również pomaga przy pracy dentystów oraz przygotowuje miejsce pracy, narzędzia stomatologiczne, a także pomaga pacjentom w przygotowaniu się do leczenia lub zabiegów. Naszej wspaniałej Oli zawsze towarzyszy ogromne poczucie humoru, a jej piękny uśmiech sprawia, że każdy się uśmiecha.