Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/elfradent/elfradent.pl/:/home/klient.dhosting.pl/elfradent/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php53/usr/share/pear/:/opt/alt/php54/usr/share/pear/:/opt/alt/php55/usr/share/pear/:/opt/alt/php56/usr/share/pear/:/opt/alt/php70/usr/share/pear/:/opt/alt/php71/usr/share/pear/:/opt/alt/php72/usr/share/pear/:/opt/alt/php73/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php80/usr/share/pear/:/opt/alt/php81/usr/share/pear/:/opt/alt/php53/usr/share/php:/opt/alt/php54/usr/share/php:/opt/alt/php55/usr/share/php:/opt/alt/php56/usr/share/php:/opt/alt/php70/usr/share/php:/opt/alt/php71/usr/share/php:/opt/alt/php72/usr/share/php:/opt/alt/php73/usr/share/php:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php80/usr/share/php:/opt/alt/php81/usr/share/php:/opt/alt/php53/:/opt/alt/php54/:/opt/alt/php55/:/opt/alt/php56:/opt/alt/php70/:/o in /home/klient.dhosting.pl/elfradent/elfradent.pl/wp-content/plugins/wp-simple-firewall/src/lib/vendor/fernleafsystems/wordpress-services/src/Core/Fs.php on line 462
Leczenie kanałowe - Elfradent

Leczenie kanałowe

Leczeniem kanałowym zębów (in. endodoncją) zajmujemy się od wielu lat. Leczenie kanałowe bardzo często jest jedynym sposobem na uratowanie własnego zęba.

 
Przebieg leczenia kanałowe polega na dokładnym oczyszczeniu kanałów korzeniowych zęba i ich szczelnym wypełnieniu. Wykonywane przez nas zabiegi są gwarancją precyzyjnego wyleczenia zęba, który bez odpowiednich działań byłby skazany na usunięcie.

 
Zabiegi przeprowadzamy z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu i materiałów do znieczulania co jest gwarancją bezbolesności i skutecznego sposobu znieczulania pacjentów, co sprawia, ze nawet leczenie kanałowe wykonujemy bez bólu.

 
Dodatkowo zakres leczenia w naszym gabinecie rozszerzyliśmy o zabiegi z zakresu ozonoterapii laserowej, co skutecznie skraca czas rekonwalescencji i obniża ryzyko powikłań.