Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/elfradent/elfradent.pl/:/home/klient.dhosting.pl/elfradent/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php73/usr/share/pear/:/opt/alt/php73/usr/share/php:/opt/alt/php73/) in /home/klient.dhosting.pl/elfradent/elfradent.pl/wp-content/plugins/wp-simple-firewall/src/lib/vendor/fernleafsystems/wordpress-services/src/Core/Fs.php on line 466
Laser diodowy - Elfradent

Laser diodowy

W naszym gabinecie wykorzystujemy w zabiegach zalety nowoczesnego lasera diodowego SmartM.
Urządzenie jest niezastąpione we wszystkich zabiegach chirurgicznych, gdzie możliwe jest zastąpienie skalpela laserem. Takie podejście pozwala na skrócenie okresu rekonwalescencji oraz eliminacje konieczności zakładania szwów. Dodatkowo zabiegi z użyciem lasera są bezkrwawe, co jest ważne przy leczeniu dzieci aby ich nie straszyć.

 
Kolejną zaletą lasera jest program do wybielania gabinetowego – szybkiego i bardziej trwałego niż w przypadku lampy.

 
Nasz Laser diodowy, to urządzenie o najszerszym na światowym rynku zakresie zastosowań. Pozwala na bezpieczne wykonanie każdej kombinacji zabiegów stomatologicznych od stomatologii zachowawczej czy estetycznej po implantologię i protetykę.