Usuwanie zębów w narkozie

Zabieg usuwania zębów wymaga doświadczenia, wprawy i delikatności. Podjecie odpowiedniej decyzji o metodzie usunięcia i precyzyjne wykonanie ma kluczowe znaczenie dla procesu leczenia i ostatecznego estetycznego wyglądu pacjenta. Wszystkie zabiegi wykonujemy bezboleśnie używając miejscowego środka znieczulającego lub w pełnej narkozie.

 
Narkoza jest znieczuleniem ogólnym, prowadzonym przez zespół anestezjologiczny, stosowanym przez nas podczas skomplikowanych i zaawansowanych zabiegów chirurgicznych m.in. usuwania zębów.
W naszej gabinecie przed usunięciem każdego zęba sprawdzamy stan zdrowia i uzębienia pacjenta oraz w razie potrzeby wykonujemy odpowiednie badania radiowizjograficzne.

 
Na podstawie wykonanego zdjęcia i informacji widocznych na nim analizujemy: długość, kształt, położenie zęba i otaczającej kości, oceniamy stopień trudności zabiegu i proponujemy ostateczne rozwiązanie.

 
W każdym z zabiegów uwzględniamy personalne preferencje i predyspozycje pacjenta, proponujemy różne typy znieczulenia włącznie z pełną narkozą.

 
Zapewniamy naszym pacjentom najwyższy komfort po zabiegu, dlatego każdy przypadek traktujemy indywidualnie i w zależności od przypadku zalecamy indywidualny plan pozabiegowy.