Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/elfradent/elfradent.pl/:/home/klient.dhosting.pl/elfradent/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php53/usr/share/pear/:/opt/alt/php54/usr/share/pear/:/opt/alt/php55/usr/share/pear/:/opt/alt/php56/usr/share/pear/:/opt/alt/php70/usr/share/pear/:/opt/alt/php71/usr/share/pear/:/opt/alt/php72/usr/share/pear/:/opt/alt/php73/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php80/usr/share/pear/:/opt/alt/php81/usr/share/pear/:/opt/alt/php53/usr/share/php:/opt/alt/php54/usr/share/php:/opt/alt/php55/usr/share/php:/opt/alt/php56/usr/share/php:/opt/alt/php70/usr/share/php:/opt/alt/php71/usr/share/php:/opt/alt/php72/usr/share/php:/opt/alt/php73/usr/share/php:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php80/usr/share/php:/opt/alt/php81/usr/share/php:/opt/alt/php53/:/opt/alt/php54/:/opt/alt/php55/:/opt/alt/php56:/opt/alt/php70/:/o in /home/klient.dhosting.pl/elfradent/elfradent.pl/wp-content/plugins/wp-simple-firewall/src/lib/vendor/fernleafsystems/wordpress-services/src/Core/Fs.php on line 462
Usuwanie zębów - Elfradent

Usuwanie zębów w narkozie

Zabieg usuwania zębów wymaga doświadczenia, wprawy i delikatności. Podjecie odpowiedniej decyzji o metodzie usunięcia i precyzyjne wykonanie ma kluczowe znaczenie dla procesu leczenia i ostatecznego estetycznego wyglądu pacjenta. Wszystkie zabiegi wykonujemy bezboleśnie używając miejscowego środka znieczulającego lub w pełnej narkozie.

 
Narkoza jest znieczuleniem ogólnym, prowadzonym przez zespół anestezjologiczny, stosowanym przez nas podczas skomplikowanych i zaawansowanych zabiegów chirurgicznych m.in. usuwania zębów.
W naszej gabinecie przed usunięciem każdego zęba sprawdzamy stan zdrowia i uzębienia pacjenta oraz w razie potrzeby wykonujemy odpowiednie badania radiowizjograficzne.

 
Na podstawie wykonanego zdjęcia i informacji widocznych na nim analizujemy: długość, kształt, położenie zęba i otaczającej kości, oceniamy stopień trudności zabiegu i proponujemy ostateczne rozwiązanie.

 
W każdym z zabiegów uwzględniamy personalne preferencje i predyspozycje pacjenta, proponujemy różne typy znieczulenia włącznie z pełną narkozą.

 
Zapewniamy naszym pacjentom najwyższy komfort po zabiegu, dlatego każdy przypadek traktujemy indywidualnie i w zależności od przypadku zalecamy indywidualny plan pozabiegowy.